субота 6 березня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
30.07.2019

Гран-прі 17-х «Чорноморських Ігор» виборола 15-річна Валерія Фурман


У неділю, 28 липня, завершився найвідоміший та наймасштабніший дитячий фестиваль в Україні – «Чорноморські Ігри», що традиційно проводиться у Скадовську!

Фіналісти Чорноморських ігор-2019 із Миколою Баграєвим.

У цьому році на вокальний конкурс фестивалю зареєструвалися понад 600 конкурсантів, і це ­­- рекордна кількість. У конкурсній програмі брали участь діти віком від 6 до 16 років. За призові місця змагалися 46 виконавців та вокальних груп, які пройшли до півфіналу після двох відбіркових турів.

Отже, за результатами голосування всіх членів журі найвищу нагороду фестивалю – Гран-прі вокального конкурсу – отримала Валерія Фурман (15 років, м. Кривий Ріг), яка підкорила професійне журі своїм співом та харизмою.

Влерія Фурман із засновником фестивалю “Чорноморські ігри” Миколою Баграєвим.

«Я давно займаюся музикою і ця перемога додала мені впевненості далі йти цим шляхом», – сказала Валерія, коментуючи  свою перемогу.

Вручаючи  Гран-прі «Чорноморських Ігор 2019», засновник фестивалю Микола Баграєв зазначив: «Фестиваль «Чорноморські Ігри» став своєрідним поєднанням великого музичного свята та сильного вокального конкурсу. Зіркові гості, авторитетне журі, фахівці, які забезпечували проведення фестивалю, усі вони допомогли розкрити конкурсантам складові професії артиста. І цей досвід є найголовнішим!».

Впродовж усіх етапів фестивалю членами журі були: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак та композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор Хіт FМ), Роман Муха (продюсер каналу М2), Вадим Лисиця (композитор, музичний продюсер), Сергій Кузін (музикант, ведучий радіо Roks), а також зіркові експерти: лідер гурту Антитіла Тарас Тополя, TARABAROVA та MONATIK.

Автор: Anna Lukina

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.