неділя 9 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
11.07.2019

26–28 липня відбудеться XVIІ Всеукраїнський Благодійний Дитячий Фестиваль «Чорноморські Ігри»

26-28 липня у місті Скадовськ Херсонської області пройдеXVIІ Всеукраїнський Благодійний

Дитячий Фестиваль «Чорноморські Ігри».

Головна подія фестивалю – вокальний конкурс, на який цього року зареєструвалися понад 600 конкурсантів, і це – рекордна кількість. У конкурсній програмі беруть участь діти віком від 6 до 16 років. У 17-му сезоні «Чорноморських Ігор» за призові місця змагатимуться 46 виконавців та вокальних груп, які пройшли до півфіналу за результатамидвох відбіркових турів.

Виступи учасників оцінюватиме журі, до якого входять відомі музичні експерти та представники музичних медіа:

Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак та композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор Хіт FМ), Роман Муха (продюсер каналу М2), Вадим Лисиця (композитор, музичний продюсер), Сергій Кузін (музикант, ведучий радіо Roks).

У рамках фестивалю працюватиме дискусійний клуб, де авторитетні фахівці шоу-бізнесу дадуть корисні поради конкурсантам, а також їхнім викладачамта батькам.

«Приємно радує кількість талановитих дітей в Україні і їхня зацікавленість нашим фестивалем. Цього року конкурсанти добре підготовлені. Це пов’язано з тим, що відкривається багато вокальних студій та шкіл, навіть у невеличких містах. Але є і такі юні дарування, які ніколи ніде не вчилися вокальній майстерності, а просто «відчувають» пісню і роблять це досить непогано! У кожного з конкурсантів шанси для успіху абсолютно рівні. Для мене важливо, щоб діти вірили, що це чесний і високопрофесійний конкурс!», – говорить засновник фестивалю Микола Баграєв.

Гостями «Чорноморських Ігор» стануть провідні українські виконавці, серед яких будуть і відомі випускники фестивалю:

NK|Настя Каменських (Гран-прі «Чорноморських Ігор – 2004»), «Время и Стекло» (Надя Дорофєєва – 1-а премія «Чорноморських Ігор – 2004»), The Hardkiss (Юлія Саніна – лауреат «Чорноморських Ігор – 1999»), Еліна Іващенко (Гран-прі «Чорноморських Ігор – 2018»), MONATIK, MOZGI, Олександр Пономарьов, ALYOSHA, Антитіла, TARABAROVA, Наталія Гордієнко, МЯТА, Віталій Козловський, Оля Цибульська, MÉLOVIN, Michelle Andrade, NIKITA LOMAKIN, ЗлатаОгнєвіч.

Серед заходів фестивалю – розважальні програми для дітей, флешмоб, зустрічі з кумирами #SELFIETIMEHITFМ, творчі конкурси. Традиційно у прес-центрі «Чорноморських Ігор» працюватимуть юні кореспонденти, які висвітлюватимуть події фестивалю на сторінці «Чорноморські Ігри» у Facebook.

«Чорноморські Ігри – це велика можливість для всіх творчих і талановитих дітей втілити свої заповітні мрії! Це величезний внесок в українську музику, адже саме на Чорноморських Іграх запалюються справжні зірки, які прославляють Україну на весь світ. Свого часу саме перемога на цьому масштабному фестивалі відкрила для мене музичний світ і допомогла повірити в те, що всі мрії досяжні. «Чорноморські ігри» стали першим кроком у моїй музичній кар’єрі, яка досі стрімко розвивається: я продовжую відкривати нові горизонти, підкорювати нові країни і створювати музику, яка не знає кордонів», – каже співачкаNK|Настя Каменських.

Онлайн трансляція подій фестивалю здійснюватиметься на офіційному сайті «Таврійські Ігри», YouTube каналі «Таврійські Ігри», сторінці «Таврійські Ігри» у Facebook, інтернет-виданні «OBOZREVATEL» та TV.UA – таблоїді №1 в Україні. Прямівключення та прямий ефір галаконцерту будуть на музично-розважальному каналіМ1.

XVIІ Всеукраїнський Благодійний Дитячий Фестиваль «Чорноморські Ігри» проходитиме за підтримки Українського Культурного Фонду, Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради. Меценат фестивалю – газовидобувна компанія Burisma Group. Партнер – благодійний фонд Євгена Рищука. Екоенергетика Фестивалю – «Vindkraft Україна».

Усі заходи фестивалю «Чорноморські Ігри» є безкоштовними для глядачів та учасників.

Автор: Катерина Шиденко

[…] інформації видання “Скадовська палітра”, серед заходів фестивалю – розважальні програми для […]

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.