середа 21 серпня 2019р.
Інтернет-газета Херсонської області
10.08.2014

40 скадовчан відкрили пам’ятний знак Героям Небесної сотні. Місцева влада подію проігнорувала

10 серпня п.р. в Скадовську біля центральної площі міста відкрили пам’ятний знак Героям Небесної сотні.
Велику брилу знайшли самооборонівці у дикій природі. Ніби навмисне, в ній вітри, дощ і час видовбали невеличку улоговину, яку трохи розширили, почистили. У ній і закріпили табличку з написом “Загиблим за єдину Україну”. Ліворуч внизу напису – свіча. Праворуч вгорі – голуб.
Володимир Куріков, голова Скадовської самооборони, сказав слово. Він говорив про Революцію гідності, прагнення українців до волі від часів козаччини до наших днів. Про жертви героїв Майдану, які недаремні. Про українців, які відстоюють цілісність рідної держави на Сході України. Камінь освятили. Відправили панахиду по загиблих. Звучав Гімн України у виконанні майданівців.
Відкрити пам’ятний знак зібралося зовсім небагато скадовчан – не більше чотирьох десятків.
Можливо, тому, що на офіційному сайті Скадовської міської ради вже протягом тижня перебуває інформація про те, що знак встановили і – жодного слова про те, що в неділю його урочисто відкриють. Хоча поряд – повно інформації про вітрильну регату, брейк-данс і навіть автомобільний тест-драйв. На сайті Скадовської РДА – так само, жодних анонсів про вшанування пам’яті Небесної сотні. Якщо місцева влада не з народом, то – з ким?

DSC_0014

DSC_0020

DSC_0037

Автор: Скадовська Палітра

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.