неділя 11 квітня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
05.01.2016

Мерія приєдналася до проекту “Відкрите місто” для встановлення діалогу зі скадовчанами

У Скадовській міській раді шукають точки дотику із місцевою громадою.

04_Юра_богдановНещодавно регіональний модератор Юрій Богданов (Yuriy Bogdanov) презентував проект “Відкрите місто”, мета якого – налагодити діалог між органами місцевого самоврядування та громадою Скадовська”.

 

 

 

 

 

 

 

Платформа “Відкрите місто” надзвичайно проста та логічна у користуванні.

02_відкрите_місто

 

 

 

 

 

Розповідає Юрій Богданов:

– Система дозволяє якісно взаємодіяти містянам, місцевим органам влади, комунальним підприємствам та громадським об’єднанням задля вирішення актуальних проблем громади або отримання необхідної інформації. Це допоможе Скадовську стати більш сучасним, демократичним та прозорим містом. Проект уже працює. З початку його старту сайт  http://open.skadovsk.city/ відвідало 276 користувачів.

03_графік

– Допоможіть читачам “Скадовської палітри” розібратися у проекті. Як він працює? Яка користь від нього скадовчанам?
– Насправді нічого складного немає. Будь-хто із скадовчан, що уміє користуватися Інтернетом, може зайти на сайт і залишити заявку для мерії або комунальних служб міста. Заявка автоматично направляється до комунальників. Наприклад, на подвір’ї якогось будинку потрібно спиляти дерево, бо воно старе і може впасти будь-якої миті. Комунальні підприємства Скадовська  отримають заявку “онлайн-режимі”, приїдуть і приберуть дерево.
Якщо заявка виконана не в срок або неналежним чином, тут же, на сайті, можна дати оцінку діяльності виконавців. Або лишити повторну  заявку.  За тим, наскільки оперативно та якісно комунальні служби міста реагують на потреби скадовчан, слідкують громадські організації   “Мир Дому” (керівник Володимир Бут ) та скадовська міська громадська організація “Молода ініціатива” (голова Максим Моторя). Очікуємо, що скадовчанам цей проект допоможе встановити партнерські стосунки із Скадовською міською радою та підвищить ступінь довіри до органів місцевого самоврядування.

 

Автор: Вікторія Сенько

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.