неділя 31 травня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
15.03.2016

Протистояння у вищих гілках влади Скадовська набирає обертів

11 березня 2016 року о 10.00 відбулась сесія Скадовської районної ради. Серед присутніх були голова Скадовської державної районної адміністрації Турик Віктор Ананійович, його перший заступник Павленко Сергій Миколайович, голова Скадовської райради Старенький Олег Федорович, місцеві ЗМІ, представники козацтва (підтримання суспільного порядку), народний депутат України Негой Федір Федорович та громадськість.

 Найгострішим питанням розгляду було призначення головного лікаря Скадовської районної лікарні. Однак, з огляду на те, що у відношенні діючого головного лікаря Присяжнюк Тетяни Вікторівни (м.Скадовськ) ведуться судові розгляди питання призначення перенесли на наступну сесію.

Також, стала відома інформація щодо можливого зриву згаданої сесії представниками ветеранів АТО (представники Херсонської, Голопрситанської та Цюрупинської громади), які готували «сміттєву люстрацію» голові райради Старенькому О.Ф.

Довідково: з моменту призначення на посаду голови Скадовської РДА Турика В.А. між ним та Стареньким О.Ф. існує конфлікт інтересів, з огляду на це ймовірні всілякі провокативні фактори з боку згаданих посадовців.

Зокрема, Турик В.А., з метою збереження місця головного лікаря за собою, пролобіював призначення «своєї людини» – Присяжнюк Тетяни Вікторівни. У відповідь на цю дію Турика В.А. Старенький О.Ф. (за протекцією керівника обласного осередку ПП «Наш край» Булюка В.В.) підтримує іншу кандидатуру – Руденка Костянтина Валерійовича  (м. Херсон).

З огляду на зазначене, Турик В.А., з метою дискредитації голови Скадовської райради Старенького О.Ф. та зниження його впливу на депутатів підмовив місцевих активістів із числа деяких представників самооборони (відповідальний – Куріков Володимир Львович), місцевого охоронного осередку (відповідальний – Дібров Іван Валентинович) та ветеранів АТО провести «сміттєву люстрацію» відносно Старенького О.Ф. під час проведення вищевказаної сесії.

Як вже зазначалося, провокації не відбулося, але дату проведення чергової провокації перенесли на проведення наступної сесії райради.

Окрім того, Старенький О.Ф., знаючи, що проти нього готується провокація, з метою власного захисту домовився з отаманом місцевого козацтва Оксенюком Федором Федоровичем про надання послуг охорони, на що останній погодився.

Відзначуючи вищевикладене, Турик В.А., з метою відсторонення представників козацтва від участі у проведенні наступної сесії райради, 14.03.2016 року зателефонував керівництву місцевої поліції, та заявив, що активісти козацтва під час роботи сесії 11.03.2016 року мали при собі холодну зброю та перешкоджали діяльності депутатів.

Беручи до увагу загострення конфлікту інтересів між згаданими посадовцями та розгляду питання призначення головного лікаря Скадовської районної лікарні, під час роботи наступної сесії райради вірогідне виникнення протистояння активістів під керівництвом Турика В.А. та його опонента Старенького О.Ф.

Автор: Максим Літній
Ahtung
Опубліковано 15 березня 2016 (20:19)

Очень много тезисов с заявкой на абсолютное понимание происходящего. Где доказательства всего вышеописанного? На основании каких данных описано всё произошедшее? Кто такой Максим Летний и откуда у него информация обо всех и каждом,о мотивах поведения каждого описанного персонажа и тд? Впечатление заказной статьи инсайдера,осведомлённого о каждом шаге оппонентов и перевирающего (или не перевирающего) факты на свой лад. Очевидно,что автор – местный и при владе,есть доступ ко всем именам,фактам,домыслам и прочей контрафакции.Кто ты,неведомый добро(зло)желатель,отзовись именем своим)))

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.