неділя 31 травня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
13.05.2016

Релігійні переконання не повинні перешкоджати висловлюванню поваги до України

Минулого тижня, під час проведення офіційних заходів в Антонівському будинку культури, студентка  Скадовського технікуму Херсонського Держаного аграрного університету Михайлова Т.А. не піднялася під час звучання Гімна України.

На негідну поведінку студентці вказав директор технікуму Гончарський І.Л. У свою чергу, дівчина пояснила свою позицію релігійними переконаннями.

Згодом стало відомо, що Михайлова Т.А. є адептом релігійного утворення «Свідки Єгови».

Довідка. Релігійна течія «Свідки Єгови» дуже розвинута на теренах України. Багатьох адептів цього віровчення ми бачимо з буклетами літератури вузько-релігійного спрямування й на вулицях рідного міста. Привітні послідовники цієї релігії з великим бажанням кожному пересічному громадянину розповідають про Бога, про праведний шлях…

Але, слід бути уважним! Після декількох таких розмов ви або ваші діти, знайомі йдуть на зібрання «Свідків Єгови» і – втрачають особистість. Деяких із них згодом не можуть вилікувати навіть професійні психологи. «Зомбованість» навернених у церкву настільки велика, що вони добровільно жертвують (нібито на користь Бога) свої гроші, квартири та інше майно. Навзаєм розраховуючи на отримання «благодаті Божої».

Як відомо, в Україні церква відокремлена від держави. Це означає, що кожен громадянин України повинен у своїх вчинках та висловлюваннях дотримуватися чинних законів та морально-етичних норм суспільства. Релігійні ж переконання у жодному разі не слід вплутувати у неповагу до символів та святинь України.

 

Автор: Максим Літній
Igor0013
Опубліковано 16 травня 2016 (19:54)

Комментарий о зомбировании и якобы о присваивании имущества подтверждены какими-либо фактами, или это пустой домысел журналиста ради громкой статьи и повышения собственной репутации?

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.