неділя 9 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
06.06.2016

Голова фракції “Наш край” пропагує проросійські ідеї в соціальній мережі

Я, як громадянин України та мешканець м. Скадовська, обурений тим, що такі люди, як Васильєв О.П. займають посади в державних підприємствах та виконують обов’язки народних обранців у Скадовській міській раді.

Цієї неділі співробітники СБУ мали розмову з гр. Васильєвим О.П. (голова фракції ПП «Наш край» у Скадовській міській раді) з приводу розміщення ним проросійських та деструктивних матеріалів на власній Інтернет-сторінці «Одноклассники».

Як прискіпливий прагматик, я перевірив вказану інформацію та знайшов її підтвердження за посиланням  https://ok.ru/profile/335994524059. Більше 550 осіб знаходяться «в друзях» у Васильєва О.П. в «Однокласниках», і кожен з них читає та продивляється  цей брехливий контент російського спрямування на кшталт пропагування комуністичних ідей, заборонених в Україні символів, любові до «сестри України» – Росії та порожнє обмусолювання начебто невдалої політики керівництва нашої країни.

На просторах «Васильєвської» сторінки я знайшов дещо цікаве: вказана особа бере участь у низці антиукраїнських груп в «Одноклассниках», таких як: «Антимайдан», «Срочная новость-Новороссия-Донецк-Луганс», «Вежливые люди. Русь Единая – НОД-18-Возрождение», «Новая Каховка-Херсон-Одесса-Николаев-Антимайдан», звідки інформаційно наповнює свою сторінку.

Пішовши далі та проаналізувавши законодавчу базу, я дійшов  висновку, що такі дії Васильєва О.П. можуть кваліфікуватися за статтею 110 КК України, що передбачає позбавлення волі від 3 до 5 років…

Напевно, незабаром чергова сесія Скадовської міськради… Подивимось, як патріотичні народні обранці та громадськість відреагує на таку зухвалу поведінку депутата Васильєва О.П.

11

 

 

Автор: Максим Літній
skbalt
Опубліковано 12 червня 2016 (15:16)

Доброго дня! Максиме Літній, давайте зустрінемось тет-а-тет, адже ви не Максим Літній та і я не skbalt.

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.