вівторок 4 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
04.07.2016

“Провінційний балет” повернувся до рідного міста з Гран-прі

За підтримки Міністерства культури України та Всеукраїнської спілки «Талановиті діти України» у Києві пройшов Християнський фест-конкурс талановитих дітей, на який запросили танцювальний колектив “Провінційний балет” зі Скадовська. Молодша група ансамблю показала два танці  – «Ляльки» та «Українські веселочки», за які здобула перше місце!

Доросла група виконала хореографічну композицію «Зелене літечко» (солістка Анастасія Белеста)  та «Кольори душі» (солістка Любов Хандусь) і отримала Гран-Прі фестивалю! Виступали діти біля Успенського собору, а після милувалися золотими банями православного храму і Лаврою.

Жюрі фестивалю, до складу якого увійшли Народні та заслужені артисти України, ректори вишів культури та відомі актори і співаки – були здивовані талантом та майстерністю юних танцюристів з провінції. Гарним завершенням фестивалю стала чудова пісня про Святу Україну у виконанні  Ольги Миронець.

Жили учасники фестивалю на території Лаври, в готелі для паломників. Діти відвідали Печери та джерело живої води, зоопарк, Маріїнський парк і музей води. Майдан Незалежності вразив велелюддям, красою і спогадами про революцію Гідності. Юні скадовчани повернулися у рідне місто з гарними спогадами, радістю, натхненням, бажанням працювати і творити, перемагати.

Народний ансамбль сучасної хореографії «Провінційний балет», його керівник Наталія Шептухіна, батьки та друзі колективу вдячні фірмі «Максим», їхньому  колишньому керівнику Сергію Володимировичу Максимову та теперішньому молодому  директору Вячеславу Володимировичу Сервулі за багаторічну підтримку і допомогу.

Колектив також висловлює подяку  автоперевізнику «Корсар» та їхньому  керівнику Василю Вікторовичу Гребенюку.

Особлива подяка гарному другу, творчій людині, народній співачці, розумному керівнику –  начальнику відділу культури і спорту Ользі Василівні Миронець за підтримку, співпрацю, любов до українського, народного і талановитого!

20160617_095129

 

20160617_145631

 

Автор: Художній керівник, хореограф-постановник Народного ансамблю сучасної хореографії «Провінційний балет» Наталія Шептухіна

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.