вівторок 4 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
23.10.2016

І що змінилося після Революції Гідності?

Запитання із знущальною інтонацією “И легче вам стало после революции?” – я почула від державного службовця відділу освіти.

Російською мовою.

-Не будемо чіпати Євромайдан, – зітхнувши, сказала я. Тому що прийшла не сперечатися або щось доказувати; з питання, яке не може вирішити звичайний учитель, а от державному чиновнику – до снаги. Аби бажання.

Коли чую подібний закид від якоїсь далекої від місцевих і державних справ пані або пана, не дивуюсь і також не вступаю в дискусію. Бо відразу пригадую безсмертну цитату Ільфа і Петрова про стареньку Пєтухову, яка, на жаль, вже ніколи не порозумнішає.

Наразі ж я спілкувалася із державним службовцем, який, мені відомо, зайняв свою посаду після Революції Гідності, по партійній квоті, внаслідок якихось там підкилимних домовлянь. Тобто він влився у постмайданівський колектив і, якраз, даруйте за наївність, і повинен упроваджувати в життя демократичні європейські цінності. Бо, дійсно, жодна революція не допоможе.

Якщо вже аж настільки нехороше на душі від Євромайдану, мабуть, потрібно зайнятися якоюсь іншою роботою, ближчою до душі. Щоб власну  безпорадність  не переводити із площини дії в емоційну площину: “І що вам дала Революція Гідності”?  Бо це неправильно і несправедливо. Інфантильно навіть якось.

Автор: Вікторія Сенько

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.