неділя 9 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
03.06.2014

Іде війна народна?

Треба бути божевільним, щоб дозволити стріляти в рідному домі. В Донецькій та Луганській області йде війна. Я знаю одну сторону – сили української армії відстоюють цілісність держави і намагаються звільнити захоплені міста від терористів.

Ось терористів я й не розумію. Ні їхніх цілей, ні логіки у вчинках, ні жорстокості, ні агресивності. Вони схожi на п’яниць, що б’ють шибки у власному домі й ганяють навколо хати домочадців. А, протверезівши, склять вікна.

Страшно дивитися новини. Змушую себе. Тому що розумію: людям, які там, набагато страшніше і важче. Світ хитається у них під ногами. Руйнується або вже зруйнувалося звичне життя. Світ пливе перед очима. Треба зважитися бути мужнім.

Суспільство плюється маргіналами, зрадниками вкотре. Спочатку вони за 200 гривень їздили тітушками на антимайдан. Трощили камери журналістам і били майданівців. Де вони набрали зброї і навчилися влучно стріляти по українських гелікоптерах? Відростили бороди. Тримають у страху всю країну. Сіють смерть і сльози.

Гітлер теж не оголошував війни. Така натура в загарбників. Але по носу їм треба давати, щоби не нахабніли. Щоб зараза злочинності і безкарності за руйнування країни не розповзалася.

Я не знаю рецепту, як вирішити ситуацію. Я бачу, що кроки, які здійснюються, малоефективні. Треба військовий геній. Генії є, вони лише не мають грошей купувати посади. Сидять десь на другорядних постах і чекають свого часу.

Знаю одне: Луганськ і Донецьк – це Україна. Я народилась на Донеччині. Я українка. Моя мала батьківщина в небезпеці.

У нас стільки політиків і генералів, які обіцяли ощасливити українців. Чому ж сьогодні їхній язик в одному місці, а мізки працюють як в старого сифілітика, який своєчасно не вилікувався від сороміцької хвороби?

 

Автор: Скадовська Палітра

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.