середа 26 січня 2022р.
Інтернет-газета Херсонської області
02.03.2016

Хто такий патріот, – розмірковували учні Радгоспненської школи

Українська миротворча школа з представниками ГО «Майдан»  м. Скадовська завітали до Радгоспненської загальноосвітньої школи, щоб познайомити молодь із сучасним українським кіномистецтвом.

Захід пройшов в інтерактивній формі. Учням 9-11 класів запропоновали поміркувати  вголос, які риси притаманні  патріоту, якими вони себе бачать у майбутньому. Активність дітей вражала, кожен хотів висловити свою думку. Тому закінчили це завдання письмово. Під час роботи виявилися лідери Чикунда Олександр і Котова Альона, які згуртували  навколо себе однокласників і від їхнього імені виступили.

У другій частині зустрічі учням представили спільний проект каналу «1+1» Продакшн та Творчого об’єднання «Вавілон 13» – перший фільм «Небесна сотня» з циклу документальних фільмів «Зима, що нас змінила».

Це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Про них згадують учасники тих подій, очевидці та родичі загиблих.

Молодь вразило побачене і викликало бажання завжди захищати свою Вітчизну, свій дім, своїх близьких.

У заході взяли участь 27 осіб.

Проект діє за підтримкою Скадовської райдержадміністрації, відділу освіти, голови Радгоспненської сільської ради Василя Козака.

Автор: Наталя Зикова

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.