неділя 20 січня 2019р.
Інтернет-газета Херсонської області
12.09.2015

Хто збирається боротися за посаду мера в Скадовську?

01_likhovyd

Олександр Гавриш, як стверджує його близьке оточення,  не збирається  втретє боротися за посаду міського голови.

Отже, він не стане серйозним конкурентом тим, хто має бажання прийти йому на зміну.

Минулого вівторка у Києві відбувся  6-тий з’їзд політичної партії Об’єднання “Самопоміч”, на якому обговорювались кандидатури на посаду міських голів українських міст. Самопомічівці вирішили виставити на загальне обговорення 46 кандидатів на посаду міського голови, серед яких виявився і скадовчанин Олександр Яковлєв.

Також  Ольга Миронець не криється із наміром балотуватися на посаду мера.

Олег Лиховид, мабуть, теж не проти виставити свою кандидатуру, оскільки на його сторінці у Фейсбуці є повідомлення, скріншот якого розміщено в цій публікації. Але це можна розцінювати як кокетування, щоб пізніше сказати:”Та ні, мені вистачить бути депутатом міської ради” або: “Це не я хочу. Це – люди мене попросили”.

Зважаючи на зміст інформацій, які віднедавна почали розміщувати на офіційному сайті Скадовської міської ради, можна з упевненістю стверджувати і про те, що за мерське крісло побореться й Олег Сокольчук, який наразі обіймає посаду першого заступника міського голови. Також він представляє мерію на всіх офіційних заходах, що проходять у місті. Олександра Гавриша майже не видно на них.

Однак це лише початок. Більшість потенційних кандидатів воліють мовчати про свої наміри. Чому? Мабуть, така їхня тактика. А може, бояться зурочити удачу?

 

Поки що

Автор: Скадовська Палітра