вівторок 4 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
31.05.2014

Крапки над “і”

Вікторія Сенько

 

Чи потрібен майдан як форма протесту в сучасній Україні?

Злодії у бігах, вибори відбулися. Раніше голосували за стабільність. Віднедавна усім схотілося солодкого життя. Чого чекати? Карієсу? А може, позбудемось депресії? Шоколад – чудовий антидепресант.

Гаряча точка у східній Україні. Може, майданівців туди? Щоб знову в бій?

Якісний склад сьогоднішнього майдану різноманітний. Чомусь акцентують всі свою увагу на маргіналах. Це загальноприйнятий стереотип за принципом усі мужики сво… і всі жінки  самі знаєте які.

Так, майдан – як прищ на носі. Свербить, псує красу і невідомо, коли зійде. І все-таки він потрібний. Тому зроблено всього півсправи.

В Скадовську люди теж говорять про поточні справи в країні. Вони шокують, перевертають свідомість, зводять з розуму. І – порожнеча. Тому що чекаємо реальних змін. Хто їх буде робити на рівні країни, району, найменшого села? Колишні партагеносса від Партії регіонів? Адже куди не плюнь, вибачте, втратиш саме у синьо-білого.

Тільки не кажіть, що не вони, ці клєрки від партії “стабільності та порядку”, віддавали наказ стріляти у беззбройних. Вони погодилися бути гвинтиками у системі махінацій державного масштабу. Наповнювали потяги біомасою, виконували рознарядку по кількості членів партії, голосували за потрібні рішення, які дескридетували саму ідею народовладдя, ігнорували закон, сподіваючись, що все зійде з рук.

І, як поки що бачимо, сходить. Все б нічого, але це розбещує суспільство. Нівелює закон. Посіює зневіру в державу як організацію, що захищає слабких, встановлює справедливість, дотримується законів, самою проголошених.

Суспільство ні за день, ні за місяць не оновиться. Саме собою воно не оновиться ніколи. Над цим треба працювати, як над будь-якою справою.

Працюймо! Через майдан, Інтернет, мітинги, акції. Треба, треба міняти. Треба будувати справжню державу. На задрість усім посіпакам і невірцям, цинікам і запроданцям.

Автор: Скадовська Палітра

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.