понеділок 1 червня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
22.02.2016

Ми, скадовчани, справжні. Хоч і зарплати у нас невеликі

У житті всіляко буває. Й так, що викликаєш собі “швидку” опівночі.

Допиту на тому кінці слухавки не влаштовували, а просто запитали: “Назвіть адресу. Ви з Херсона?”

Який Херсон? – подумалось, а тоді згадалося, що тепер “швидка” централізована і керує усіма каретами з написом навиворіт “Ambulance” обласний центр.

Відтак на мобільний телефон скадовського фельдшера приходить смс із адресою та скаргою пацієнта. І вже після того здійснюється виїзд. Це – втрачені хвилини, але все компенсують спеціалісти Скадовської “невідложки” хорошим ставленням та професійними діями.

Сьогодні я подумала про те, що навіть не знаю імені медичного працівника, що мене рятувала. Тим часом хочеться подякувати їй за увагу та хороше виконання своєї роботи.

Думаю, наші вожді користуються українською національною рисою – працелюбністю, і не поспішають суттєво піднімати зарплати, пропонуючи замість того якість принизливі субсидії. Нехай ці “покращання” лишають собі.

Час кожному лікарю мати візитку і лишати її  хворому. Для того, щоб знати, куди подзвонити і подякувати. Найліпше – вказувати номер телефону керівника установи з тим, щоб за хорошу роботу виконавцю доплачували. Ніщо так не прикрашає будь-якого висококласного спеціаліста, як достойний заробіток.

Автор: Вікторія Сенько

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.