середа 21 серпня 2019р.
Інтернет-газета Херсонської області
29.08.2015

Молебень по загиблих в Іловайському котлі

В суботу, 29 серпня п.р., в річницю трагічних подій під Іловайськом, на центральній площі міста, біля пам’ятного знака вартовим Небесної сотні, зібралися патріоти України, щоб помолитися і вшанувати пам’ять загиблих під Іловайськом.

Скадовчани прийшли родинами, з українською символікою, у вишитих сорочках, з кетягами калини, квітами. Члени Скадовської самооборони розгорнули синьо-жовті прапори та червоно-чорний, з траурними стрічками. Запалили лампадки та свічки.

Після короткого слова  голови Скадовської самооборони Володимира Курікова, сповненого трагізму та великої пошани до звитяжців, які загинули в ім’я України, учасники панахиди заспівали Державний Гімн. Священики Української православної та  греко-католицької церков відслужили молебень по загиблих.

Минулорічні події в зоні антитерористичної операції, що отримали назву Іловайського котла, принесли чимало горя в родини українців. Скадовчани розділили цей біль, адже Вітчизна у нас єдина, іншої не дано і не треба.

Молебень закінчився прониклив гімном “Боже, великий, єдиний, нам Україну храни” та гаслами “Слава Україні!” – “Героям слава!”, “Слава нації!” – “Смерть ворогам!”, “Україна – понад усе!”

Автор: Вікторія Сенько