понеділок 3 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
12.12.2018

Молоді Херсонщини презентують документальний фільм “Бранці Кремля”

11 грудня п.р. курсантам Херсонської державної морської академії презентували фільм “Бранці Кремля”, присвячений українським громадянам, які перебувають у російському полоні.

З просвітницькою ініціативою на Херсонщину завітав радник Міністра інформаційної політики України, Герой України Володимир Жемчугов.

За словами координатора проекту “Бранці Кремля” Олени Жемчугової, проект проводиться у рамках національно-патріотичного виховання молоді.

Документальний фільм «Бранці Кремля» знято телеканалом UA|TV на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Його прем’єра відбулася 26 лютого.  Це фільм про українських політв’язнів, яких Росія незаконно заарештувала та утримує у своїх тюрмах.  Про антиукраїнську пропаганду Російської Федерації на території Криму.  Герої фільму –  українські патріоти з різних областей.

Після перегляду  координатор проекту розповів присутнім студентам та працівникам академії свою історію боротьби з російськими окупантами та про особливості менталітету жителів Донецької та Луганської областей. Особливу увагу автор приділив причинам російського вторгнення та методам і формам організації гібридної війни проти України.

Незважаючи на жахіття російського полону, Володимир Жемчугов заявив, що ніколи не пошкодував про свою проукраїнську позицію, тому що вірить у сильну незалежну європейську Україну та готовий боротись за рідну домівку, рідне місто, свою Батьківщину.

Володимир Жемчугов закликав присутніх не піддаватись  російській інформаційні провокації та бути активними громадянами. Курсанти отримали запрошення приєднатись до студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.

Присутній на заході директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький висловив щиру подяку Герою Уукраїни за його неоціненний вклад у захист нашої держави, особистий приклад мужності та гідності..

Курсанти отримали книги, видані за кошти Міністерства інформаційної політики, диски з фільмами та інформаційні матеріали.

Упродовж трьох днів на Херсонщині триватимуть зустрічі  студентів та учнів із Володимиром Жемчуговим.

Довідка. Володимир Жемчугов – учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року перебував у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.

Автор: Херсонська облдержадміністрація

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.