четвер 4 червня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
06.06.2019

Національна гвардія України проводить набір чоловіків та жінок на військову службу за контрактом

Сьогодні служба в Національній гвардії України дає не тільки високий рівень грошового забезпечення, а й стабільне місце роботи з перспективами кар’єрного зростання.


Оплата праці Нацгвардійців стартує від 9500 грн, з поетапним її зростанням залежно від вислуги років, військового звання та займаної посади.


Окрім того, військовослужбовцям НГУ надаються додаткові  грошові виплати та винагороди, такі як матеріальна допомога на оздоровлення, для вирішення соціальних питань, підйомна допомога при переїзді на нове місце служби, надбавки та премії за виконання особливо важливих завдань, роботи з підвищеним ризиком тощо. 
При укладанні першого контракту військовослужбовцю виплачується одноразова грошова допомога в розмірах 8-10 прожиткових мінімумів.


Усі Нацгвардійці та члени їх сімей отримують безоплатну медичну допомогу, медичне та санаторно-курортне лікування.
Також кожен, хто уклав контракт з Національною гвардією України, має можливість отримати вищу освіту у військових вишах під час служби, на безкоштовній або пільговій основі.


Якщо військовослужбовець НГУ має невирішине житлове питання, у нього є можливість бути забезпеченим службовим житлом за наявності або є право на отримання житла за рахунок держави.
Зокрема, законодавством передбачено оренду для військовослужбовців та членів їх сімей жилого приміщення, або отримання грошової компенсації за піднайом, (найом) жилого приміщення.


Якщо Ви зацікавлені проходженням військової служби за контрактом у Національній гвардії України, то можете звернутися до  військової частини 3056 Національної гвардії України, яка знаходиться за адресою: м. Херсон, Паровозна, буд. 36.

Контактні телефони: (095) 812-54-07(066) 084-80-38

Автор: Відділ інформації та комунікації військової частини Національної гвардії України

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.