субота 16 січня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
13.07.2020

Нателла Арустамова: “Розвиток — один з важливих критеріїв успішності професійної діяльності бібліотекарів”

У Науковій бібліотеці Херсонського державного університету розпочався позаплановий освітній процес для бібліотекарів. Мета навчання – підвищення якості дистанційного обслуговування, рівня володіння інформаційними технологіями тощо. 

За словами директорки Наукової бібліотеки ХДУ НателлиАрустамової, під час карантинних заходів співробітники бібліотеки стикнулися іздистанційним обслуговуванням. І багато хто не був до цього готовий.

«Враховуючи те, які ризики на нас очікують, ми вирішилипідвищити рівень володіння інформаційними технологіями, офісними програмами,мультимедійною грамотністю. Це вкрай необхідно не тільки для тих відділів, вяких відбувається інформаційно-аналітичне забезпечення освітнього процесу, а йдля тих, де триває класичне обслуговування», – коментує директорка Науковоїбібліотеки Нателла Арустамова.

Для формування цифрової компетентності в Науковій бібліотеціХДУ проводиться цикл практичних занять з використання інформаційних технологійв роботі бібліотекаря. Заняття проводить завідувачка відділом комплектування танаукового оброблення документів Тетяна Чмара. Варто відмітити, що позаплановінавчання триватимуть до початку нового навчального року.

http://brovafarma.com.ua/uk/maz-dlya-doeniya-fitosept.html

Автор: http://brovafarma.com.ua

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.