вівторок 4 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
13.06.2015

Не здавайся, іди

Ми звикли до того, що  новий лідер скрізь розставляє своїх людей.

Навіть не проФФесіоналів, а просто відданих душею і тілом. Принаймні так сприймалися кадрові зміни на ключових постах у період правління Віктора Федоровича Януковича.

Он Єгор Устинов із властивим для юності запалом звільняв, призначав, звільняв і знову призначав. Щоби було на кого обпертися у разі чого.

У разі чого прийшло несподівано, як ото шторм у Джарилгацьку затоку, і винесло з моря та акуратно поскладало на березі  надії Віктора Федоровича правити не один термін.

Хочеш розсмішити Бога – розкажи йому про свої плани.

Порошенко не продовжив цієї практики. В Скадовському районі його ідеї “штовхають” у народ БЮТівці (а саме до цієї політсили належить голова Скадовської РДА Юрій Бобилєв). Наскільки вдало – не мені судити. І – колишні регіонали.  Вони вже нібито й не регіонали, бо пішли до інших політичних сил. Звели нанівець хорошу ідею багатопартійності. Чому досі немає пам’ятника політичному перебіжчикові? На ньому тримається політичний престол України.

Подивіться хоча би на батька “Чорноморських Ігор” Миколу Баграєва. Його гра у піддавки із синьо-білими дитячий благодійний фестиваль не врятувала.

Екс-регіонали гарно, погано чи ніяк  з бютівцем Бобилєвим впроваджують у нашому районі політичну програму нинішнього Президента. Применшують чи зміцнюють роль Революції Гідності, Майдану своїми державницькими  кроками.

Політика дещо схожа на спорт. Можна бути чудовим важкоатлетом і ніяким гімнастом.

Не час впадати у відчай, якщо події розвиваються неочікувано. Не всьо пропало. Все тільки починається. З гарного копняка собі.

 

 

 

 

 

Автор: Вікторія Сенько