середа 21 серпня 2019р.
Інтернет-газета Херсонської області
25.07.2014

Офіцеру-земляку, який загинув під час АТО присвоїли звання Почесного громадянина Скадовського району

Офіційну інформацію про присвоєння Віталію Бєлікову звання Почесного громадянина Скадовського району розміщено на офіційному сайті Скадовської районної ради: “Присвоїти посмертно звання „Почесний громадянин Скадовського району“ старшому лейтенанту Збройних сил України Бєлікову Віталію Миколайовичу… з метою вшанування пам’яті та на знак великої поваги до скадовчанина, який загинув під час проведення антитерористичної операції в Луганській області, виконуючи свій громадянський та службовий обов’язок, враховуючи рекомендації постійних комісій”.
Також ідуть розмови про те, щоб одну з вулиць назвати іменем захисника України. Тут думки розділилися. Одні вважають, що потрібно назвати одну з новостворених безіменних вулиць, бо це процес творення нового, прогрес.Інші – перейменувати одну з вулиць, що досі носить назву з радянською символікою: час звільнятися від імперського минулого.

Віталій Бєліков, старший лейтенант, родом зі Скадовська, загинув у 23 роки під Луганськом, коли виконував бойове завдання – супроводжував гуматітарний вантаж у час перемир’я. Колона з продуктами харчування потрапила у засідку терористів.

Автор: Скадовська Палітра

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.