п'ятниця 19 жовтня 2018р.
Інтернет-газета Херсонської області
25.11.2017

Олександр Яковлєв: “Внутрішньому ворогу не дамо підняти голову”

25 листопада біля пам’ятного знака Небесній сотні зібрався майдан.

На громадський захід прийшли члени Скадовської самооборони та звичайні скадовчани.

Спочатку  спільною молитвою пом’янули героїв Небесної сотні, що загинули на Майдані в 2014 році, гинуть у війні, яку влада досі називає АТО, та жертв Голодоморів.

Після панахиди отець Володимир (Цяпка) у своїй промові нагадав присутнім, як радянська влада завдяки байдужості та невтручанню українців спочатку знищила церкви, а через десятиліття прирекла на голодну смерть хліборобів.

Ця думка: невтручання і байдуже споглядання сучасних процесів в Україні, рідному місті привели до того, що внутрішній ворог піднімає голову, вже посів або знову прагне посісти ключові державні посади, –  звучала у багатьох виступах.

Міський голова Олександр Яковлєв повідомив про те, що члени Опозиційного блоку, Нашого краю, Батьківщини, Партії зелених, Радикальної партії, багато з яких до 2014 року входили до складу Партії регіонів, саботують роботу міської ради. Міський голова та демократично налаштована частина депутатів наразі опинилася у меншості й відчуває спротив під час прийняття важливих для скадовчан питань. Одне з них – бюджет міста на 2018 рік.

На сходці вирішили протистояти екс-регіоналам і не допустити їхнього повернення до влади, а якщо потрібно, зайнятися “сміттєвою” люстрацією.

Наступна сесія міської ради, на якій прийматимуть бюджет-2018, відбудеться у понеділок о 15.00. На неї міський голова запросив усіх містян з тим, щоб не дозволити “колишнім” зірвати сесію і тим самим спровокувати у місті кризу влади. Його підтримали учасники майдану і пообіцяли меру підтримку.

Приїхав на майдан сільський голова Благодатного Василь Козак. Він повідомив про те, що за рахунок районного бюджету в школи району закуплено вугілля по ціні 5,5 тисячі гривень за тонну, низької якості. Зате в Іванівському районі тонна вугілля для шкіл обійшлася   в 1,8 тисячі за тонну:

“Сьогодні дуже легко проконтролювати, чи “відмиваються” кошти, завдяки Інтернету. “Погуглили”, скільки коштують матеріали, співставили із цінами, які витратила місцева влада, і – робимо висновок, “нагріли” чи ні руки місцеві розпорядники бюджетних коштів. Громада Благодатного завжди цікавиться, скільки коштів витрачено на благоустрій і чи вдало їх витрачено.  Скадовчанам потрібно так само контролювати районну та міську ради. І, звичайно, не потрібно обирати казнокрадів. На превеликий жаль, до органів влади ми обрали багато “колишніх”, і скаржимося на те, що нічого в країні не змінюється. Ті, хто бігає від партії до партії, дбають лише про власний добробут. Потрібно це нарешті зрозуміти!”

Майдан вирішив не допустити реваншу екс-регіоналів, які відкрито підтримували Антимайдан, досі ігнорують державну мову, не хочуть перейменувати головну площу міста на Соборну, не сприяють добробуту містян, власні меркантильні інтереси ставлять вище інтересів громади.

Цього дня Скадовська самооборона відвідала захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору, підготовлений відділом культури райдержадміністрації.

20171125_142145

Автор: Вікторія Сенько

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.