субота 6 березня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
24.09.2019

“Процвэтание” чи дно?

Поки російські ЗМІ захлинаючись розповідають про покрашення життя на окупованій території Донецької області, серед місцевого населення росте невдоволення керівництвом т.зв. «ДеНеРе» у зв’язку із затримкою заробітних плат працівникам бюджетних установ, у т.ч. медичних закладів.

На вуглевидобувних підприємстах, зокрема шахтах “Холодна балка” та “Ясинівська глибока” робітникам замість зарплатні видали продовольчі набори. На підприємствах «Орджоникидзеуголь» та «Артемуголь» замість обіцяного  підняття заробітньої платні шахтарям — відправили їх у неоплачувані відпустки. Персоналу ДП “Донбастеплоенерго” в черговий раз зменшили рівень заробітньої плати, яка і так становитиме не більше 5 тис. рос.рублів, що призвело до хвилі звільнень з підприємства кваліфікованих фахівців.

Затримують заробітну плату і викладацькому персоналу освітніх закладів. І це на фоні критичної ситуації з вступною кампанією до вищих та професійно-технічних закладів окупованого Донецьку, де спростерігається недобір.

Але це, керівництво т.зв. «ДеНеРе» не хвилює. Головне, постійно говорити про єдність з російським світом, про перемогу над фашизмом і про те, що Донбас ніхто не поставить на коліна.

Джерело: https://maksimlitov.livejournal.com

Світлина: https://24tv.ua/ru/kakoj_budet_zarplata_ukraincev_v_blizhajshie_gody_prognoz_nbu_n1065828

Автор: Максим Литов

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.