середа 26 січня 2022р.
Інтернет-газета Херсонської області
19.02.2017

Революція Гідності: позитивні досягнення за 3 роки

Доброго дня, скадовчани! Ми живемо в перехідний період до створення правової держави, де діють всі закони і кожен громадянин є відповідальним за свою націю, державу, місто! За 3 роки після подвигу Героїв Небесної Сотні і Захисників в зоні АТО є декілька головних досягнень:

·        Підняття своєї національної гідності і самосвідомості до небаченої висоти, згуртування навколо збереження своєї держави.

·        Створення НАБУ (Національного комітету в боротьбі з корупцією) – якого ніколи в державі не було. І хоча реальних ув’язнень майже не відбувається, корупціонери все ж віддають частину награбованого через  заставу. Це погано, але в системі, де  віками процвітало кумівство, за короткий термін казки не відбудеться. Але і добре, тому що (будемо сподіватись), якась частина награбованого піде на реформування в державі.

·        Електронні Декларації (на наших землях такого явища ніколи не було) – які виявили величезний рівень корупції і зловживання своїм службовим положенням. І хоча ми поки не бачимо реакції, вона відбувається знов на рівні усвідомлення всіма своєї гідності і формування рішень по цьому питанню. Задайте собі питання – а ви самі, знаючи про рівень корупції в різних установах тут – в Скадовську – якось боретесь проти неї? Ні, або майже ні! Але Ви про них вже не боїтесь говорити вголос і армія незадоволених росте. І під тиском громадськості і під страхом бути звільненими хтось зробив висновки.

·        Зростання національної гідності проявилося і в блокуванні торгівлі з Кримом і Донбасом. Уряд вимушений буде погодитись з рішенням частини Громади України, тому що вся торгівля з окупантом і тими олігархами, які мають на окупованих землях свої інтереси – чиста правда, раніше прихована, а зараз відверта і кричуща.

·        Блокада призведе до припинення цієї дивної, договірної війни, де поєднались боротьба українського народу проти окупанта,  залицяння з окупантом і продовження діяльності  раніше процвітаючих корупційних схем олігархів між собою.

·        Зворотній зв’язок з раніше майже недоступним чиновничим апаратом став жвавішим, завдяки Законам про доступ до публічної інформації і термінів, за який чиновник повинен відповісти громадянину. Є сайти всіх державних установ, відділ електронних Звернень,  сайт Президента, є сторінки всіх високих посадовців в соцмережах. А головне – це зворотна реакція на повідомлення на цих ресурсах.

·        Свобода слова в Україні є!  Єдине, за що потрібно дійсно карати – за зрадницьку позицію! В засобах масової інформації (ЗМІ) існують різні погляди на ситуацію в країні, таким чином все суспільство, при бажанні, може критикувати, висловлювати  недовіру керівництву країни або містом. Бо всім давно набридло ставлення чиновників до громадян!   

·        З’явилась своя професійна армія і патріотичні військові, до яких зросли довіра і вдячність народу, адже вони дійсно стали захисниками не тільки в військовому конфлікті, а і роблять справу за Президента, таким чином підтверджуючи, що швидко зросли національна самосвідомість і гідність на всіх рівнях.

·        Україна вийшла на дійсно міжнародний демократичний рівень, яку підтримують більшість держав світу, розуміючи, хто насправді є окупантом.

·        У простих громадян відкрились очі щодо справжнього відношення і ролі імперії – Росії – в історії нашої молодої держави. Справжня незалежність будь-кого дорого коштує, і Росії важко усвідомити, що країна, яка раніше керувалась з Москви, зараз доросла до гідності і національних, а не російських, інтересів. Треба додати, що вже рік існує газова незалежність, якою раніше Росія відверто шантажувала Україну!

·        Підняття  рівня мінімальної зарплатні на 100% до 3200 грн.

·        Наші молоді українці віком до 30 років, підлітки і  діти  вже є справжні патріоти, які розповсюджують не тільки мову, а є носіями національної гідності і самосвідомості.

Також ми всі бачимо позитивні зміни в нашому місті! Слава Україні!

 

Автор: Олена Дмитренко

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.