субота 6 березня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
13.06.2020

Російсько-українська війна. Слідкуєте?

Рік видався заважким: шостий рік іде війна, на цю гірку подію наклалися тривоги з приводу Covid-19. Але хвороба, підступний дарунок природи чи секретних лабораторій, – скороминуча. Ми вже навчилися з нею жити. З війною жити ніколи не навчишся, бо вона несе у стократ смертельнішу загрозу.

Фейсбук поширює новини і фейки. Комусь це вигідно. Щоб знати правдиву інформацію про війну, варто стежити за повідомленнями Операції об’єднаних сил / Joint Forces Operation”. Ось її посилання на сторінку:
https://www.facebook.com/pressjfo.news/?epa=SEARCH_BOX

Сьогодні писали про визволення Маріуполя 13 червня 2014 року та про обстріли й поранених наших бійців найманцями Російської Федерації. Якщо досі вважаєте, що звичайні шахтарі взялися до зброї, полистайте сторінку назад, до лютого 2020 року, і знайдете інформацію про те, що російський найманець, перебуваючи в стані наркотичного та алкогольного сп’яніння, потрапив у полон до українських воїнів.

При собі затриманий мав адресну довідку та сумку з особистими речами. Виявилося, що росіянин проходив службу на посаді навідника-оператора в підрозділах першого армійського корпусу російсько-окупаційних військ.

Ось така правда.

На Донбасі затримано представника російсько-окупаційних військ#ООС #Операція_ОСМинулої доби в смузі відповідальності…

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четвер, 13 лютого 2020 р.
Херой.
Автор: Скадовська Палітра

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.