неділя 9 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
15.02.2018

Щоб добре вчити, потрібно… вчитись

Українська школа виходить на інший рівень: отримані знання повинні застосовуватися в реальному житті. Із схоластичним викладанням предметів боровся ще Григорій Савич Сковорода, через що й змушений був покинути вчителювання в Харківському колегіумі.

Чи знадобляться набуті знання сьогоднішньому випускникові після закінчення школи? Це запитання – на часі в сучасних методиках викладання шкільних предметів, зокрема української мови і літератури. В Херсоні відбувся важливий захід: семінар учителів-україністів, зарубіжної літератури, біології і географії  з організаторами Всеукраїнської гри “Соняшник”. До слова, серед усіх шкіл області лише Скадовська Академічна гімназія презентувала власний досвід. Вийшло, як завжди: яскраво, цікаво і натхненно.

Педагогів познайомили із особливостями проведення ЗНО-2018. Проблема Херсонської області – здобувачі освіти (так нині називають учнів школи) не пишуть власні висловлювання, тим самим позбавляючи себе дорогоцінних балів – від одного до двадцяти (така градація оцінювання есе). Тож перед філологами поставлено завдання навчити випускників  письмово висловлювати власні міркування із застосуванням  набутих з різних предметів знань.

Світлини Юлії Сенько.

11

08

Автор: Вікторія Сенько.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.