понеділок 13 липня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
24.08.2016

У День Прапора не згадали про волонтерів

Військовий парад на Майдані незалежності 24 серпня  показав не лише міць нашої держави, а й велику людяність.

Петро Порошенко  під час святкування вручив відзнаки Героя  України полковнику Андрію Ковальчуку та капітанові Валерію Чибінеєву. У своїй промові він привітав із найголовнішим державним святом кожного українця, кожного військовослужбовця, не забув і про волонтерів.

У Скадовську чимало людей у свій вільний час, за власні гроші, попри насмішки більш практичних земляків, без огляду на можливу експансію Херсонської області відкрито підтримують свою державу, допомагаючи захисникам України.

З різних причин вони не змогли стати воїнами. Та все одно принесли велику користь державі, передаючи одяг, продукти, оптику на передову. Здебільшого волонтери роблять свою справу без галасу, самовіддано і  постійно.

На жаль, ні у районної, ні у міської влади не знайшлося слова подяки для них.

Є справи другорядні. А є пріоритетні. Так от волонтери робили і роблять пріоритетну роботу. Це – не лише Микола Литвиненко та Олександр  Горяйнов. Й визволений із сепаратистського полону Василь Козак та двоє його односельців. Й не тільки Наталія Зикова, Наталя Філенко  та члени Скадовської самооборони. Це – вчителі всіх міських і районних шкіл разом із учнями та їхніми батьками. Це – вихователі дитячих садків, звичайні скадовські пенсіонери. Ми всі. Хтось плете маскувальні сіті. Хтось жертвує теплі речі або домашню консервацію. Малює листівки. Збирає гроші на реабілітацію для поранених.

24 серпня весь Скадовський район,  уся Херсонщина мала би стати навколішки перед двома матерями  – Віталія Бєлікова та Анатолія Олійника. Бо ми їм, я вважаю,  завинили. Ці жінки, або, можливо, хлопці, які повернулися з неоголошеної війни, мали піднімати Державний Прапор під Гімн України.  Бо це – безмежну повагу – єдине, що ми можемо висловити їм.

Готуючись до державних свят, чиновники повинні ігнорувати власні амбіції.  Завдання влади – викликати довіру та повагу. Петро Порошенко, попри величезну протидію на його імідж російських та антидемократичних опонентів та власні прорахунки,  доказує свою відданість українському народові.

У Скадовську, на жаль, спостерігається марнославство вищих  посадових осіб.  Від Олега Старенького іншого чекати не доводиться. Він лишається вірним своїм домайданівським поглядам. Але ж керівники, які очолили район після Революції гідності, мали б демонструвати зовсім інші лідерські та суто людські якості.

 

Автор: Вікторія Сенько
Skad74
Опубліковано 25 серпня 2016 (09:45)

Не згадали, волонтерів, на запросили АТОшників. В черговий раз влада показала як любить себе. Послухати їх і подивитися- то тільки чиновники дбають про добробут Неньки і Незалежність України. Згадали війскових, будемо об`єктивними, але запросили місцеву самооборону і працівників військкомату. Можливо і вони роблять важливу і потрібну справу, але не запросити ветеранів АТО- це ганьба! Те як провели мітинг (в гірших традиціях минулого з деякими незначними позитивнами змінами),відверто розчарувало. Далі (концерт і нагородження (до речі, кого нагороджували? Чиновників?) дивитись не став. Після побаченого приняв рішення більше не ходити на подібні міроприємства у нашому місті, щоб не псувати собі настрій. Все одно ми там зайві…

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.