неділя 11 квітня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
23.07.2020

У ХДУ дотримуються академічної доброчесності

Питання академічної доброчесності є актуальним сьогодні для закладів вищої освіти України. Херсонський державний університет пропагує якісні освітні послуги і твердо стоїть на тому, що найкращий диплом – заслужений, заслужений диплом – якісний фахівець, якісний фахівець – якісна робота, якісна робота – процвітаюча країна. 
Усього в 2019/2020 навчальному році в ХДУ перевірено 2782 документи, із яких кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти 1171, що 86% більше, ніж минулого. Україна пройшла довгий шлях до розуміння та запобігання недоброчесності. Об’єднавши спільні зусилля суспільства, влади і громадськості, академічна доброчесність є законодавчо врегульованим питанням.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський підкреслює: «Шпаргалка- перший крок до недоброчесності! Кожен чесно заслужений диплом – це імідж навчального закладу. Ім’я та репутація університету створюються роками, а втратити їх можна за секунду. Тому зараз наш університет рухається в напрямку вдосконалення та збереження свого іміджу!».

Перший проректор ХДУ Сергій Омельчук зазначив: «Кілька років поспіль діє Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу. Воно було затверджено на Вченій раді ХДУ і створено комісію із цього питання. Одним із наступних кроків реалізації цього Положення стала розробка Кодексу академічної доброчесності, окремо для здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників. Ці кодекси охоплюють основні обов’язки учасників освітнього процесу під час виконання наукової роботи. Я сподіваюсь, що університет і так мав високий рівень довіри але враховуючи те, що Міністерство і сучасний стан має максимально бути доброчесним ми будемо рухатися у цьому напрямку».Автор: Пресцентр ХДУ

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.