субота 6 березня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
24.06.2020

У Херсонському державному університеті почалися іспити

22 червня п.р. у Херсонському державному університеті, відповідно до графіку освітнього процесу, розпочалася кампанія з атестації здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр. Цьогоріч у зв’язку з карантинними вимогами державні екзамени відбуваються  дещо в іншому форматі.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, наразі університет працює у звичному режимі. Але дотримання соціальної дистанції, санітарно-гігієнічних норм – усе це першочергово враховано керівництвом ХДУ.

Тихо! Іде іспит!

«У кожній авдиторії присутні не більше 10 осіб, студенти розміщуються таким чином, аби дотримуватися соціальної дистанції 1,5-2 метри один від одного. У наявності антисептичні засоби та захисні маски, проводиться температурний скринінг. Крім того, аби своєчасно виконати розклад, працюють по декілька сесій на день. Під час перерви авдиторії провітрюються, проводиться їхня санітарна обробка, і тільки через певний час заходить інша група», – розповідає керівниця навчально-методичного відділу Галина Полякова.

Та навіть за таких складних умов у Херсонському державному університеті всі члени комісій та голови – представники професійних об’єднань, замовників, стейкхолдерів – знаходяться в авдиторії. Щодня відбувається моніторинг процесу атестаційних заходів.

Викладачі доброзичливі та уважні.

Подбали навіть про тих судентів, які за певних об’єктивних обставин не змогли дістатися до навчального закладу. Галина Полякова зазначила, що в розкладі кожного факультету для всіх освітніх програм передбачений резервний день. «У цей день на платформі ZOOM проходять атестаційні іспити для тих, хто не зміг через об’єктивні обставини приїхати до Херсонського державного університету», – коментує керівниця. І додає: «Таким чином, буде відбуватися і захист кваліфікаційних робіт. Усі роботи пройшли відповідну перевірку на Unicheck, отримали необхідні відгуки та рецензії та передані до екзаменаційних комісій. Ті, хто не мав можливості приїхати до вишу, будуть захищатися дистанційно».

Члени екзаменаційної комісії налаштовані максимально доброзичливо, адже до навчання студенти ставилися сумлінно, демонстрували високі знання впродовж навчального періоду.

Тож сподіваємося незабаром на поповнення магістрантів Херсонського державного університету!

Автор: Пресцентр ХДУ

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.