четвер 24 жовтня 2019р.
Інтернет-газета Херсонської області
23.03.2019

У селі Приморське невідомі роздавали іграшки дітям, щоб «їм було приємно»

Минулої неділі біля гурту дітей на одній з вулиць  Приморського зупинився синій мікроавтобус. Невідомі роздали дітям механічні іграшки зі словами: «Ми хочемо вам зробити приємне». Діти відразу ж побігли додому похвалитися подарунками. Здивовані батьки спочатку подумали, що ця акція пов’язана із майбутніми виборами, але жодних листівок із політичною рекламою з ыграшками не було. Батьків охопила паніка, адже вони вважають, що таким чином хотіли викрасти їхніх дітей і лише несподівана поява на вулиці дорослої людини відвернула біду. Однак жоден із батьків не звернувся до поліції.

– Батьки повинні провести з дітьми розмову про те, що ні в якому разі не можна брати від незнайомців подарунків – ні іграшок, ні цукерок, – прокоментувала ситуацію в Приморському психолог  Інна Сидорова. – А ті, хто хоче наділити дітей цукерками чи іграшками, повинні спитати дозволу в батьків».

У Службі безпеки України  в Скадовському районі прокоментували ситуацію так: «Цей випадок викликає багато запитань. Зокрема: з якою метою невідомі це робили, скільки осіб взяли участь у цій акції. Усе це обтяжує їхні дії. Якщо невідомі таким чином готують скоєння злочину, воно підпадає під статтю 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини – прим. СП). У разі, коли власники синього мікроавтобуса роздавали іграшки із благодійною метою, тоді такий випадок під злочин може не підпадати».

Минув майже тиждень із дня події, але досі невідомо, хто і з якою метою це робив.

На світлині: це тигреня для 3-річної дитини вручили 11-річній дівчинці. З якою метою?

Автор: Вікторія Сенько

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.