вівторок 26 травня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
19.06.2014

У “Славі” на дискотеці діти кричали “Рассєя”

DSC_0092DSC_0114DSC_0036DSC_0019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчора на дискотеці в оздоровчому таборі “Слава”, що в Скадовську, діти скандували “Росія!”,  “Росія”!

“Я не повірила власним вухам, коли почула це”, – поділилася враженнями адміністратор сусіднього табору. Адже в Скадовську всі табори розташовані в ряд біля Джарилгацької затоки.

Вчора також стало відомо, що районна рада збирається виділити із місцевого бюджету кошти для потреб біженців.

Тепер запитання: як перше узгоджується з другим?

Скадовчани співчувають жителям Донецької та Луганської областей, яким через війну доводиться покидати рідні домівки і тікати у світ за очі. Допомагають, чим можуть.

Наприклад, в дитячому оздоровчому таборі поряд із криворізькими дітьми відпочивають діти з Краматорська. Прийнявши український хліб-сіль, приїхавши з української території, ці діти на дискотеці своїми вигуками підтримують державу-агресора.

Що в цей час робили вожаті, адміністрація табору? Скандували разом з дітьми? Чи, може, були ініціаторами?

Можливо, дорослим із “Слави” треба показати фотографії закатованих українських патріотів із розрізаними животами? Чи мародерів із так званої самопроголошеної народної республіки, які копирсаються в обломках збитого ними літака ІЛ-76?  Може, цих дорослих треба гнати утришиї і не дозволяти протягом кількох років працювати з дітьми, оскільки вони не знають, в якій країні живуть, що в Україні війна, яку широким жестом підтримує  країна, чию назву скандують їхні вихованці?

Зауважте, цю війну розпочала не Україна. Матері плачуть, проводжаючи дітей в зону воєнних дій. Благословляють – і відпускають. Волонтери купують для воїнів їжу, броніки, навіть шкарпетки і труси, бо ж не впевнені, що хлопців спорядили на війну при повному обмундируванні.

Де подівалися польові кухні, які щедро годували учасників антимайдану? Чому воякам у польових умовах  не співає народна артистка України Наталія Бучинська? Адже вона співала на антимайдані, а тепер щиро співчуває українським воякам у Фейсбуці?

Чому редактор “Чорноморця” Тетяна Підгородецька стверджує своїм колегам-журналістам, що ніякої інформаційної війни проти України ніхто не веде і ситуацію в Україні однаково об’єктивно висвітлюють українські та російські канали?

Що робить наше СБУ? Чому на всіх рівнях у владі знаходяться люди, для яких Україна меншовартісна?

В “Червоних вітрилах” наразі відпочивають діти-сироти та з багатодітних і малозабезпечених сімей, родин, позбавлених батьківського піклування. Вчора вони малювали на асфальті. Кожен другий малюнок – про Україну. Хто сиріт навчив любити рідну країну? І чому такої любові не відчувають матеріально забезпечені  дорослі та діти?

На знімках В. Гайдай: конкурс малюнків у “Червоних вітрилах”. Патріотична тема зашкалює.

DSC_0022

 

 

Автор: Скадовська Палітра
Yuliya
Опубліковано 19 червня 2014 (20:48)

Позвоните в СБУ! Пусть проведут беседу как с вожатми, так и с заведующими лагеря о недопустимости подобного поведения!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.