п'ятниця 19 жовтня 2018р.
Інтернет-газета Херсонської області
04.11.2017

В Україні відкривають проект ЄС-МОП для подолання незадекларованої праці

Як відомо, деякі роботодавці не поспішають офіційно працевлаштовувати своїх робітників через високі, на їхню думку, податки, нітрохи не переймаючись соціальним захистом останніх.

Щоб змінити ситуацію, представництво Європейського Союзу в Україні повідомило про відкриття Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»:
«У вівторок, 7 листопада 2017 р., Міністерство соціальної політики України, Державна служба України з питань праці та експерти Європейського Союзу (ЄС) і Міжнародної організації праці (МОП) відкриють спільний проект «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Доповідачі презентують цілі проекту, поінформують про стан реформування системи інспекції праці та заходи, що вживаються з метою наближення національного законодавства з безпеки та гігієни праці до законодавства ЄС і конвенцій МОП».

У прес-конференції візмуть участь Віктор Іванкевич, державний секретар Міністерства соціальної політики України; Роман Чернега, голова Державної служби України з питань праці;  Фредерік Ришенер, координатор співпраці з країнами Cхідного Партнерства, генеральний директорат Європейської Комісії з питань зайнятості, соціальних справ та інклюзивності; Маркус Пілгрімдиректор групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи.

Ініціатива необхідна українцям, але чи вдасться подолати небажання роботодавців працювати по закону? До того ж, є проблеми і  в Міністерстві соціальної політики України, працівники якої, буває, закривають  очі на нелегальних працівників за певну винагороду.

Акредитація для преси: Андрій Фіголь, figol@ilo.org або за телефоном +38 097 803 64 23.

Що? Прес-конференція і відкриття проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»
Де? 
7 листопада, 2017 р., 09:30 – 11:10 (реєстрація з 09:00)
Коли? Президент-готель (Конференц-хол, Госпітальна, 12, Київ, Україна).

Представники ЗМІ зможуть поставити запитання після вітальних слів та представлення цілей проекту і ключових сфер підтримки (орієнтовно з 11:00 до 11:10).

Автор: Вікторія Сенько

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.