вівторок 4 серпня 2020р.
Інтернет-газета Херсонської області
15.12.2015

Валентина Січова: “Панове корупціонери. Ви – минуле України!”

14 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова звернулася до правоохоронних органів та мешканців області з офіційною заявою, яка стосується конфліктної ситуації, що склалася у Скадовському морському торговому  порту між працівниками митниці та підприємцями, які  9 грудня з Туреччини, на поромі «Santa», завезли  на Херсонщину товар.

В зоні митного контролю   вночі зникло 10 тон товару. Крім того, як доповіли заступнику Херсонської облдержадміністрації, товар розмитнювався за дуже високими  митними ставками, навіть в порівнянні з Одеською митницею.

«Я прошу державні структури, на які покладено руйнування корупційних схем, негайно долучитися і з’ясувати чи були законні підстави для того, щоб у підприємців зникло 10 тон товару та розмитнювати товар по саме такій митній ставці», – сказала Валентина Січова.

Нагадаємо, 9 грудня,  до Скадовського торгового морського порту прибув перший комерційний пором з Туреччини. Пором прибув з порту міста Зонгулдак , що в провінції Мерсін, з цитрусовими та овочами загальною вагою 400 тон.

Автор: Херсонська ОДА

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.