субота 16 січня 2021р.
Інтернет-газета Херсонської області
13.07.2020

Завершилася VI Всеукраїнська літня школа «АІРо» — 2020

Завершилася VI Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2020, яка проходила у СОТ «Буревісник» з 6 по 10 липня. Організатором виступила Академія інноваційного розвитку за підтримки Центру післядипломної освіти ХДУ.

Протягом тижня освітяни з усієї України брали участь утренінгах, дискусіях та майстер-класах. Зокрема, у практичних заняттях ізсучасними освітніми новинками, розробці електронного портфоліо з тренінговихматеріалів. Учасники встигли ознайомитися з інноваційною технологією длясистемної оцінки навчання та компетентностей учнів і студентів. Також вонистворювали ситуаційні вправи, розробляли та працювали з кейсами.

У рамках заходу було презентовано нову освітню платформу.Від педагога з досвідом Арама Саргсяна учасники дізналися, що данийінноваційний продукт допомагає інтегрувати бізнес з освітнім середовищем, апедагогам та викладачам – оцінювати компетенції за програмою навчання НУШ (Новаукраїнська школа).

Учасники Літньої школи отримали сертифікати Академіїінноваційного розвитку освіти спільно з Херсонським державним університетом пропідвищення кваліфікації педагогічних працівників.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, такітренінги підвищують професійну компетентність професорсько-викладацького складувишу, що є важливим для навчального закладу.

Автор: Пресцентр ХДУ

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення

Ви маєте ввійти щоб залишити коментарій.